Witamy na stronie NIKO!

Mamy do zaoferowania Tobie, Drogi Kliencie, akcesoria kosmetyczne, które cechuje wysoka jakość i estetyka wykonania.

Szeroką ofertę kierujemy głównie dla kobiet, by ułatwić i uprzyjemnić im codzienny rytuał dbania o urodę. Nasze produkty, których  jesteśmy producentem, dostarczamy również do gabinetów kosmetycznych, które cenią sobie jakość ich wykonania.
Obecnie w naszej ofercie znaleźć można akcesoria kosmetyczne podzielone na kilka kategorii, według zastosowania. Są to akcesoria pomocne w takich codziennych zabiegach jak:

  • pielęgnacja i zdobienie paznokci; 
  • makijaż; 
  • pielęgnacja włosów oraz pielęgnacja stóp. 

Dostępne są także: akcesoria łazienkowe;  kosmetyczki (część wykonana z materiału ekologicznego); akcesoria dla stylistów oraz  produkty wyposażenia salonów kosmetycznych. Zgodnie z ideą rozwoju naszej firmy, ciągle poszerzamy ofertę w obrębie każdej grupy, a także wprowadzamy nowe grupy towarów. Staramy się również systematycznie ulepszać jakość naszych produktów, by móc zaoferować Klientom najlepszą jakość za możliwie najniższą cenę.
Akcesoria oferowane przez NIKO charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, a do ich produkcji wykorzystywane są tylko najlepsze surowce. Wszystko po to, by korzystanie z nich było łatwe i przyjemne.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno sklepy, hurtownie, salony kosmetyczne, jak i wszystkie kobiety poszukujące wysokiej jakości akcesoriów kosmetycznych.
Wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest firma Hiacynt Distribution (przedstawiciel marek La Rosa, Niko i Dashing Diva).

 

  • Pilniki profesjonalne Niko